Adobe Flash Player

Adobe Flash Player dla Pocket PC

Oglądaj strony we Flashu bez problemów

Adobe Flash Player to niezbędny dodatek dla systemu Windows Mobile, umożliwiający oglądanie zawartości stron internetowych utworzonych w technologii Flash. Dzięki niemu możliwe jest oglądanie video na YouTube.Adobe Flash Player działa w "ukryciu"... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Umożliwia przeglądanie stron stworzonych w technologii Flash

Wady

  • Może spowalniać działanie systemu

Bardzo dobry
8

Adobe Flash Player to niezbędny dodatek dla systemu Windows Mobile, umożliwiający oglądanie zawartości stron internetowych utworzonych w technologii Flash. Dzięki niemu możliwe jest oglądanie video na YouTube.

Adobe Flash Player działa w "ukryciu" - nie można go zobaczyć, mimo to jego rola jest bardzo ważna. Wtyczka umożliwia wyświetlanie portali internetowych utworzonych częściowo lub całkowicie przy wykorzystaniu technologii Flash. Dzięki Flash Player dla WindowsMobile unikniemy komunikatów o tym, że strona nie może być wyświetlona, a dodatkowo otrzymamy dostęp do różnorodnej zawartości multimedialnej, takiej jak filmy, gry online oraz aplikacje webowe.

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać treści multimedialne dostępne w Internecie, pobierz Adobe Flash Player. Pozwoli na wyświetlanie większości stron internetowych korzystających z popularnej technologii Flash.

Ważne

Aby poprawnie zainstalować Adobe Flash Player na Windows Mobile 5, należy najpierw usunąć poprzednią wersję oprogramowania Adobe!

Najczęściej pobierane Internet i sieci na pocketpc

Adobe Flash Player

Download

Adobe Flash Player 7.0

Opinie użytkowników o Adobe Flash Player

  • według Anonymous

    Nie działa.. 0 gwiazdek na 10. Powód prosty - aplikacja nie działa. Najs. Cons: Nie działa.

Sponsorowany×